Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
,,V piatok kolaudujem!" oznámte svojím priateľom už dnes.

SPA REZORT 1. etapa – Zoznam voľných stavebných pozemkov pre rodinné domy, Banka

Zobrazuje sa z .
%value_internalId% %value_plot_area% %value_price% %value_status%

Popis projektu:

IS skolaudované (elektrina, vodovod, kanalizácia) - môžete stavať

komunikácia a verejné osvetlenie - kolaudácia júl 2018

Ponúkame Vám pozemky v bezprostrednej blízkosti Kúpeľného ostrova. Na Kúpeľnom ostrove je spolu s výborne vybaveným rezortom a komplexnými službami k dispozícii aj golfové ihrisko s 18 jamkami. Okrem nich ponúka Kúpeľný ostrov aj množstvo liečivých procedúr. Pohodlný a bezprostredný prístup pešo do centra mesta Piešťany je zabezpečený prostredníctvom existujúcich a navrhovaných mostových spojení.

Projekt je rozdelený na 2 etapy. Spolu sa skladá zo 79 pozemkov s rozličnými výmerami od 430 do 1150 m², určených na individuálnu výstavbu rodinných domov alebo dvojdomov. Pozemky sa nachádzajú v katastrálnom území Banka v Piešťanoch. Na všetky pozemky sú privedené siete a asfaltová cesta. Každá parcela má vlastný chodník. Môžete si vybrať ideálny pozemok pre vás a začať s výstavbou vášho rodinného domu.

Mesto Piešťany patrí od 19. storočia k prominentným kúpeľným rezortom v Európe a na svete. Návštevníkov priťahuje úspešnosť liečby reumatizmu a ochorení pohybového aparátu.

Okrem toho sú Piešťany populárnym rekreačným rezortom na Slovensku. Ponúkajú širokú škálu kultúrnych a spoločenských aktivít a množstvo nádherných parkov a verejnej zelene. Blízke okolie Piešťan, bohaté na prírodné krásy a historické pamiatky, priťahuje nadšencov turistiky a športu z celého sveta.

Na Kúpeľnom ostrove sa nachádzajú hotely najvyššej úrovne, vrátane hotela Thermia Palace (po nedávnej renovácii sa stal prvým päťhviezdičkovým hotelom na Slovensku), ktorý bol v minulosti palácom rakúskej kráľovskej rodiny.

Kúpeľný rezort Piešťany-Banka je bezkonkurenčným projektom v piešťanskom regióne. Projekt sa nachádza priamo vo vnútri kúpeľnej zóny Piešťan. Vďaka svojej rozlohe – takmer 155 000 m² - a vynikajúcej polohe má zóna potenciál stať sa novým dovolenkovým rezortom s mestským stavebným charakterom Banky a Piešťan.

Cieľom projektu je prepojiť Kúpeľný ostrov s Bankou a integrovať budúcu zástavbu do existujúceho urbanizmu. Projekt vytvára nový štandard mestského priestoru.

Ak potrebujete na kúpu tejto, alebo inej nehnuteľnosti HYPOTÉKU, bezplatne Vám pripravíme porovnanie všetkých hypotekárnych úverov na trhu. Bližšie info Vám radi poskytneme na tel. č. 0910 635 609.

Rerefencie

Referencie aktualizujeme.

Blog

PÍSOMNA ZMLUVA S REALITNOU KANCELÁRIOU JE ZO ZÁKONA POVINNÁ Predávate nehnuteľnosť a bojíte sa podpísať písomnú zmluvu s realitnou kanceláriou? Teraz máte ojeden problém menej, pretože zo zákona...
KEDY POTREBUJETE ENERGETICKÝ CERTIFIKAT? K  povinnostiam predávajúceho alebo prenajímajúceho pribudla ďalšia a tou je energetický certifikát.  Energetický certifikát budovy je prehľadný dokument...
OCHRANA PRED REALITNÝMI PODVODMI   Šetriť peniaze na nesprávnom mieste sa nevypláca, hlavne keď ide o obchod v ktorom ide o celoživotné úspory. Preto Vám poskytujeme garanciu odborného právneho...