Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
,,V piatok kolaudujem!" oznámte svojím priateľom už dnes.

REALITY MAN – Záhrada s chatkou 412 + 267 m2 - Lomec, Banka

Cena:
8 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Banka
Ulica: Bananská
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 412 m2
Vodovod: nie je
Elektrina: nie je
Plyn: nie je
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: nie je
ID inzerátu: 126
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj záhradu so záhradnou chatkou a kopanou pivnicou v záhradkárskej osade Lomec – Banka. Rozloha záhrady je 412 m2, v užívaní je ďalších 267 m2.

Polovica záhrady je rovinatá, druhá časť je terasovitá. Pozemok je udržiavaný. Nachádzajú sa tam jablkové a hruškové stromy. Na závlahu slúžia dve 1 000 litrové nádrže + ďalších 1400 litrov v kovových sudoch. Voda samospádom zavlažuje záhradu.

Chata je panelová, drevená, na pätkách. Vykurovaná je kachľami. Príslušenstvo tvoria 2 válendy, 3 kreslá, jedálenský stôl a skriňa. Za chatkou sa nachádza kopaná pivnica.

Cca 15 minút pešo je vzdialená gazdovská reštaurácia Furman s oborou, v tesnej blízkosti je kopec vhodný pre sánkovanie a lyžovanie pre deti.

Spoločnosť REALITY MAN je certifikovanou realitnou kanceláriou NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) a klienti našej kancelárie sú chránení Garančným fondom NARKS. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách. Ak potrebujete na kúpu tejto, alebo inej nehnuteľnosti HYPOTÉKU, bezplatne Vám pripravíme porovnanie všetkých hypotekárnych úverov na trhu. Bližšie info Vám radi poskytneme na tel. č. 0910 635 609.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Roman Mancel
Telefón:0910 635 609
E-mail:realityman-ZVNC-realityman.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Rerefencie

Referencie aktualizujeme.

Blog

PÍSOMNA ZMLUVA S REALITNOU KANCELÁRIOU JE ZO ZÁKONA POVINNÁ Predávate nehnuteľnosť a bojíte sa podpísať písomnú zmluvu s realitnou kanceláriou? Teraz máte ojeden problém menej, pretože zo zákona...
KEDY POTREBUJETE ENERGETICKÝ CERTIFIKAT? K  povinnostiam predávajúceho alebo prenajímajúceho pribudla ďalšia a tou je energetický certifikát.  Energetický certifikát budovy je prehľadný dokument...
OCHRANA PRED REALITNÝMI PODVODMI   Šetriť peniaze na nesprávnom mieste sa nevypláca, hlavne keď ide o obchod v ktorom ide o celoživotné úspory. Preto Vám poskytujeme garanciu odborného právneho...