Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
,,V piatok kolaudujem!" oznámte svojím priateľom už dnes.

REALITY MAN – stavebný pozemok 2190 m2, centrum - Čachtice

Cena:
120 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Čachtice
Ulica: čachtice
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2190 m2
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: pri pozemku
Kanalizácia: pri pozemku
Dátová prípojka: pri pozemku
ID inzerátu: 132
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok 5 minút od centra obce Čachtice. Rozloha pozemku je 2190 m2. Na pozemku sa nachádza 3 izbový rodinný dom z roku 1957 a starší rodinný dom z roku 1920 a stodola. Rozmery pozemku sú cca 80x30 m.

3 izbový rodinný dom postavený v roku 1957 je v pôvodnom stave, postavený z pálenej tehly. V izbách je dlážkovica, v kuchyni poter, v predsieni, kúpeľni a špajze je dlažba. Dispozične pozostáva z 3 izieb, kuchyne, kúpeľne, špajze a predsiene. ½ domu je podpivničená pivnicou s kamennou a betónovou klenbou. Je napojený na vodovod, elektrinu, kanalizácia a plyn je na hranici pozemku.

Starší rodinný dom postavený v roku 1920 z nepálenej tehly. Pozostáva z 2 izieb, kuchyne a  a zvonka prístupnej komory. Podlahy sú z dlážkovice, strecha škridla, trámový strop, kasňové okná.

Pozemok je geometrickým plánom rozdelený na 4 časti. Predaj v celku, alebo dohodou. Na pozemku je zavedená elektrina, štyri prípojky na kanalizáciu, 16 m studňu, vodovod a plyn sú na hranici pozemku.

Spoločnosť REALITY MAN je certifikovanou realitnou kanceláriou NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska) a klienti našej kancelárie sú chránení Garančným fondom NARKS. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách. Ak potrebujete na kúpu tejto, alebo inej nehnuteľnosti HYPOTÉKU, bezplatne Vám pripravíme porovnanie všetkých hypotekárnych úverov na trhu. Bližšie info Vám radi poskytneme na tel. č. 0910 635 609.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Roman Mancel
Telefón:0910 635 609
E-mail:realityman-ZVNC-realityman.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Rerefencie

Referencie aktualizujeme.

Blog

PÍSOMNA ZMLUVA S REALITNOU KANCELÁRIOU JE ZO ZÁKONA POVINNÁ Predávate nehnuteľnosť a bojíte sa podpísať písomnú zmluvu s realitnou kanceláriou? Teraz máte ojeden problém menej, pretože zo zákona...
KEDY POTREBUJETE ENERGETICKÝ CERTIFIKAT? K  povinnostiam predávajúceho alebo prenajímajúceho pribudla ďalšia a tou je energetický certifikát.  Energetický certifikát budovy je prehľadný dokument...
OCHRANA PRED REALITNÝMI PODVODMI   Šetriť peniaze na nesprávnom mieste sa nevypláca, hlavne keď ide o obchod v ktorom ide o celoživotné úspory. Preto Vám poskytujeme garanciu odborného právneho...