REALITNÉ SLUŽBY

Pomôžeme Vám prekonať riziká svojpomocného predaja a zabezpečíme aby Vaša nehnuteľnosť oslovila čo najviac záujemcov, pre rýchly a bezpečný predaj a minimalizáciu všetkých rizík spojených s prevodom. Pomôžeme Vám predať, Vašu nehnuteľnosť rýchlo, spoľahlivo a bezpečne.

Poslaním spoločnosti REALITY MAN je spraviť pre to maximum. Vieme, že dosiahnutie tohto cieľa je podmienené správnym spôsobom predaja, ktorý predchádza nechcenému zníženiu ceny nehnuteľnosti, spolu s efektívnym inzerovaním nehnuteľností, osobne navštívených maklérom, a ponúkaných na základe sprostredkovateľskej zmluvy, ktorá transparente stanovuje podmienky spolupráce a zamedzuje špekuláciám s cenou nehnuteľnosti a samozrejme garanciou pre obe strany, že zmluvnú dokumentáciu vypracúva právna kancelária a nedochádza ku kopírovaniu zmlúv osobami bez patričnej odbornej kvalifikácie, aby celý prevod prebehol úspešne, bezpečne a všetky možné riziká boli minimalizované na minimum.

Tieto podmienky patria medzi základné piliere sprostredkovania, ktoré musia byť dodržané a mali by byť bežným štandardom a zároveň minimom ktoré má majiteľ nehnuteľnosti požadovať od svojej realitnej kancelárie.

10 Dôvodov prečo si vybrať nás:

  1. Vašu nehnuteľnosť predáme rýchlejšie, bezpečnejšie a výhodnejšie ako pri svojpomocnom predaji.
  2. Poskytujeme garanciu odborného právneho servisu. Vaša kúpno-predajná zmluva a príslušné dokumenty sú vypracované spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, ktorej úlohou je navrhnúť obojstranne bezpečnú realizáciu obchodu a minimalizovať sprievodné riziká. 
  3. Získate ochranu pred realitnými podvodmi.
  4. Vašu nehnuteľnosť propagujeme na hlavných realitných serveroch a na desiatkách ďalších portáloch celorepublikového a regionálneho významu.
  5. Ušetríte čas, peniaze a získate istotu, že Vaše peniaze z predaja nehnuteľnosti budú v bezpečí, pretože vždy dohliadneme nad úhradou kúpnej ceny.
  6. Vašu nehnuteľnosť predáme rýchlejšie aj vďaka zdieľaniu v celorepublikovému systému MLS v ktorom je ponuka Vašej nehnuteľnosti zdieľaná v spolupráci s inými realitnými kanceláriami, ktoré Vašu nehnuteľnosť ponúkajú ďalším potencionálným záujemcom.
  7. Pre hladký priebeh predaja zabezpečíme vypracovanie geometrických plánov, znaleckých posudkov, energetických certifikátov a iných potrebných dokumentov ktoré potrebujete k realizácií predaja Vašej nehnuteľnosti.
  8. Záujemcom o kúpu Vašej nehnuteľnosti zabezpečíme hypotéku priamo u nás – pre záujemcov o hypotéku pripravíme ponuku bánk na počkanie, poradíme pri výbere optimálneho riešenia financovania, pomôžeme v celom procese vybavovania hypotéky, od podania žiadosti až po splnenie podmienok po vyčerpaní úveru. 
  9. Makléri spoločnosti REALITY MAN chránia Vaše záujmy. Spoločnosť REALITY MAN je licencovanou realitnou kanceláriou, dodržiavame základne štandardy práce pre realitné kancelária a etický kódex Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a naši makléri prechádzajú jej prepracovaným systémom profesionálneho vzdelávania. 
  10. Staneme sa Vašim celoživotným partnerom v oblasti nehnuteľností -  dlhodobé ľudské vzťahy kladieme nad jednorazový prospech.

Chcete vedieť:

Čo všetko pre Vás urobíme a ako prebieha prevod Vašej nehnuteľnosti, od zaradenia do ponuky, až po odovzdanie klúčov? Akých úkonov sa musíte zúčastniť? Aké sú Vaše celkové náklady spojené s predajom či kúpou nehnuteľnosti? Kde sa inzeruje Vaša nehnuteľnosť?

Zistite viac...

 

AK PREDÁVATE NEHNUTEĽNOSŤ.

AK KUPUJETE NEHNUTEĽNOSŤ.

KDE INZERUJEME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?

Rerefencie

Referencie aktualizujeme.

Blog

PÍSOMNA ZMLUVA S REALITNOU KANCELÁRIOU JE ZO ZÁKONA POVINNÁ Predávate nehnuteľnosť a bojíte sa podpísať písomnú zmluvu s realitnou kanceláriou? Teraz máte ojeden problém menej, pretože zo zákona...
KEDY POTREBUJETE ENERGETICKÝ CERTIFIKAT? K  povinnostiam predávajúceho alebo prenajímajúceho pribudla ďalšia a tou je energetický certifikát.  Energetický certifikát budovy je prehľadný dokument...
OCHRANA PRED REALITNÝMI PODVODMI   Šetriť peniaze na nesprávnom mieste sa nevypláca, hlavne keď ide o obchod v ktorom ide o celoživotné úspory. Preto Vám poskytujeme garanciu odborného právneho...